Meble miejskie mała architektura  19 poz.

Filtry

Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe
Wykonanie stojaków rowerowych z płaskowników stalowych, malowanych na dowolny kolor z palety RAL. Stojaki ze stali są zabezpieczone przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.
Drogowskazy
Drogowskazy
Drogowskazy zamontowane na stalowych lub drewnianych słupach, z wypalonymi napisami lub piktogramami.
Kosz
Kosz
Kosz na odpadki wykonany z blachy stale rdzewiejącej Corten odpornej na warunki atmosferyczne.
Ławki złożone
Ławki złożone
Pionowe elementy ramy wykonane z profili stalowych zamkniętych, poziome elementy ramy wykonane z blachy stalowej wycinanej laserowo i spawanej. Elementy stalowe po spawaniu cynkowane ogniowo i malowane proszkowo na dowolny kolor RAL.
Ławki proste
Ławki proste
System ławek pozwalający na ułożenie ich, na każdej przestrzeni. Poprzez swój kształt i dwa niezależnie segmenty ławkę swobodnie można kształtować (ułożyć w linii prostej czy też w różnorakie kształty, pozwalające stworzyć zagospodarowanie przestrzeni placu czy skweru). Ławkę można układać naprzemienianie z innymi elementami małej architektury: koszami czy donicami.
Leżaki
Leżaki
Leżaki wykonywane są wg projektu Zamawiającego. Niniejszy przykład to: konstrukcja stalowa, ocynkowana i malowana na dowolny kolor. Listewki z drewna zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych. Dostawa i montaż do fundamentu.
Donice
Donice
Donica wykonana z blachy stale rdzewiejącej Corten, odpornej na warunki atmosferyczne.
Przystanki
Przystanki
Wiaty przystankowe projektujemy i wykonujemy zgodnie z wymaganiami Inwestora. Wiata przystankowa prezentowana poniżej złożona jest z połączenia ocynkowanej konstrukcji stalowej lakierowanej proszkowo z blachą Corten oraz szkłem hartownym. Sprawiająca wrażanie surowej ale przejrzystej wiaty nawiązującej do nowoczesnej industrialnej okolicy. blacha Corten gr. 5 mm, ocynkowana konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo, szkło hartowane gr. 5 mm, siedzisko – modrzew syberyjski.
Tablice informacyjne w parkach
Tablice informacyjne w parkach
Tablice informacyjne zamontowane na stalowych lub drewnianych słupach.
Fotowoltaika
Fotowoltaika
Zastosowanie fotowoltaiki w meblach miejskich lub projekty małej architektur.
Kosz do segregacji odpadów
Kosz do segregacji odpadów
Trzy modele koszy do segregacji odpadów: SPP-1, SPP-2, SPP-3.