Wizualny dobór mebli miejskich

Kliknij w pomarańczowy punkt, aby wyświetlić dalsze informacje. Przycisk Przejdź do produktu przenosi na stronę produktu lub kategorii.

Mały ekran smartfonu może utrudniać obsługę wizualnego doboru produktów. Przed załadowaniem strony zalecamy ustawienie ekranu w poziomie. Uruchom wizualny dobór produktów na urządzeniu mobilnym.

Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe
Wykonanie stojaków rowerowych z płaskowników stalowych, malowanych na dowolny kolor z palety RAL. Stojaki ze stali są zabezpieczone przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.
Drogowskazy
Drogowskazy
Drogowskazy zamontowane na stalowych lub drewnianych słupach, z wypalonymi napisami lub piktogramami.
Kosz
Kosz
Kosz na odpadki wykonany z blachy stale rdzewiejącej Corten odpornej na warunki atmosferyczne.
Ławki złożone
Ławki złożone
Pionowe elementy ramy wykonane z profili stalowych zamkniętych, poziome elementy ramy wykonane z blachy stalowej wycinanej laserowo i spawanej. Elementy stalowe po spawaniu cynkowane ogniowo i malowane proszkowo na dowolny kolor RAL.
Ławki proste
Ławki proste
System ławek pozwalający na ułożenie ich, na każdej przestrzeni. Poprzez swój kształt i dwa niezależnie segmenty ławkę swobodnie można kształtować (ułożyć w linii prostej czy też w różnorakie kształty, pozwalające stworzyć zagospodarowanie przestrzeni placu czy skweru). Ławkę można układać naprzemienianie z innymi elementami małej architektury: koszami czy donicami.
Leżaki
Leżaki
Leżaki wykonywane są wg projektu Zamawiającego. Niniejszy przykład to: konstrukcja stalowa, ocynkowana i malowana na dowolny kolor. Listewki z drewna zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych. Dostawa i montaż do fundamentu.
Donice
Donice
Donica wykonana z blachy stale rdzewiejącej Corten, odpornej na warunki atmosferyczne.
Przystanki
Przystanki
Wiaty przystankowe projektujemy i wykonujemy zgodnie z wymaganiami Inwestora. Wiata przystankowa prezentowana poniżej złożona jest z połączenia ocynkowanej konstrukcji stalowej lakierowanej proszkowo z blachą Corten oraz szkłem hartownym. Sprawiająca wrażanie surowej ale przejrzystej wiaty nawiązującej do nowoczesnej industrialnej okolicy. blacha Corten gr. 5 mm, ocynkowana konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo, szkło hartowane gr. 5 mm, siedzisko – modrzew syberyjski.
Tablice informacyjne w parkach
Tablice informacyjne w parkach
Tablice informacyjne zamontowane na stalowych lub drewnianych słupach.
Fotowoltaika
Fotowoltaika
Zastosowanie fotowoltaiki w meblach miejskich lub projekty małej architektur.
Kosz do segregacji odpadów
Kosz do segregacji odpadów
Trzy modele koszy do segregacji odpadów: SPP-1, SPP-2, SPP-3.